Další­ služby

Zjistěte si rychlost internetového připojení:        RYCHLOST.CZ - test připojení internetu, databáze internetového připojení, diskuzní fórum


Máte zajímavý projekt, nápad, vizi?   Znáte novou obchodní příležitost?   Kontaktujte nás.


 

 

 

 

   mám zájem o podrobnější informace


Jak si objednat další služby od společnosti PF PRO s.r.o. ?

Na všech listech, u každého jednotlivého tématu, je link   mám zájem o podrobnější informace . Zde, po prokliknutí na kontaktní formulář, zadejte kontakt na Vás (e-mail i telefon) a Váš případný dotaz či požadavek na službu. Budete kontaktováni zpět. Garantujeme komunikaci do max. 24 hod., nejčastěji ale obratem. Nevypisujte žádné osobní údaje dokud nebudete zpětně kontaktováni. Jediná správná odpověď bude z e-mailu tvaru xxx@pfpro.cz.  

 home  -  nahoru 


 

Možnosti aktivní spolupráce

PF PRO s.r.o. má zájem o rozvoj a rozšiřování obchodní sítě. Pokud jste flexibilní, aktivní, nedělá Vám problém soustavně se vzdělávat, rádi komunikujete s lidmi, rádi Vás uvítáme v našich řadách.

Váš stručný profesní životopis společně s fotografií zašlete prosím na info@pfpro.cz  a budete pozváni  na výběrové řízení.

Jako předběžně vybraný kandidát budete mít možnost získat pozici manažera obchodního týmu, vedoucího skupiny, obchodního zástupce, případně tipaře obchodů. Na těchto pozicích můžete tedy s námi spolupracovat jako pojišťovací poradce, finanční konzultant, hypoteční specialista, realitní makléř atd. Záleží pouze na Vás jakou činností se budete chtít zabývat. 

V zásadě můžeme říci, že spolupracujeme se VŠEMI společnostmi v daných oborech (pojišťovny, penzijní fondy, stavební spořitelny, banky atd), majícími oprávnění podnikat v ČR.

Co se týká naší možné spolupráce nabízíme jasný a přehledný systém nadprůměrných odměn, které NEJSOU (mimo manažera obchodního týmu) podmíněny žádnými požadavky na výkon (= produkci). Nabízíme možnost školení v nejbližším krajském městě, podporu a možnost kariérního růstu. 

Od Vás očekáváme zejména aktivní přístup a cílevědomost.

Prohlášení společnosti:
PF PRO s.r.o., se sídlem Na Šabatce 2045/5, Praha 4, IČ: 284 02 154 prohlašuje, že všechny Vámi poskytnuté osobní údaje budou shromažďovány a zpracovány jen pro možnost spolupráce v rámci naší společnosti a s námi spolupracujících firem.

Prohlášení zájemce o spolupráci:
Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v osobním dotazníku nebo zaslaných v životopise, které tímto poskytuji společnosti PF PRO s.r.o. za účelem získání spolupráce. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou s možností jeho odvolání.

logo


 

 home  -  nahoru