FINANCOVÁNÍ BYDLENÍ = Hypotéky, úvěry a stavební­ spoření­ včetně překlenovací­ch úvěrů ze stavební­ho spoření­.


a„Naši hypoteční poradci neprodávají bankovní produkty, ale hledají výhodná
řešení pro naše klienty !!!"


 S požadavky či dotazy se na nás můžete vždy obrátit:

                                     pfpro@insia.com 

Co je to hypotéka:

Hypoteční úvěr je dlouhodobý úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Nejčastěji je využit k nákupu nemovitosti za účelem bydlení či pronájmu. Méně běžné je poskytnutí nemovitosti jako záruky za půjčku neúčelovou, často označovanou jako americká hypotéka.

mám zájem o podrobnější informace

Co je to stavební spoření:

Stavební spoření se státní podporou je spořící produkt, ke kterému je připisována státní podpora. V současné době je možné získat při naspoření 20 000,- Kč/rok státní podporu maximálně 2 000,- Kč/rok, která je připsána v následujícím kalendářním roce. Vázací minimální doba je 6 roků. V současné době není připsaná státní podpora účelově vázána při splnění podmínek pro připsání této podpory. 

POZOR! S platností NOZ (Nového Občanského zákoníku) od 1.1.2014 došlo k podstatné úpravě!  Rodiče mají ztížený přístup k úsporám na smlouvě stavebního spoření založené na svého potomka. Spořitelny jim peníze vyplatí až se souhlasem opatrovnického soudu. Úspory jsou totiž majetkem dítěte a rodiče s nimi nemohou nakládat, jak se jim zlíbí.

Více informací o stavebním spoření naleznete zde.

mám zájem o podrobnější informace

 

Na co lze běžný hypotéční úvěr nebo úvěr ze stavebního spoření použít:

koupě nemovitosti či stavebního pozemku,
koupě za (určitých podmínek) a rekonstrukce družstevního bytu,
výstavba nemovitosti,
rekonstrukce nemovitosti,
modernizace a údržba nemovitosti,
vypořádání dědictví nebo společného jmění manželů,
splacení úvěru či půjčky použité na investice do nemovitosti,
kombinace všech výše uvedených titulů,
hypotéku lze kombinovat s dalšími finančními produkty (např. se stavebním spořením nebo životním pojištěním).

mám zájem o podrobnější informace

Na co lze dále použít hypotéční úvěr:

hypotéční úvěr lze použít i jako investice do bytových, administrativních a polyfunkčních budov, kde návratnost úvěru je založena na výnosech z nájemného,
neúčelovou (tzv. americkou) hypotéku lze použít na cokoliv, tedy nejen na bydlení (např. na zařízení bytu, stavbu svépomocí, studium v zahraničí),

mám zájem o podrobnější informace

Jak si sjednat hypotéku či úvěr prostřednictvím PF PRO s.r.o.?

Napište nám Vaše požadavky s kontaktem na sebe, budeme Vás obratem kontaktovat a dohodneme si nezávaznou schůzku na upřesnění Vašich potřeb.
Před první informativní schůzkou je dobré mít rozmyšleno:
k jakému účelu hypotéku potřebujete (koupě, stavba či rekonstrukce nemovitosti, refinancování úvěru nebo něco jiného), 
jaká je celková finanční náročnost  vašeho záměru,
kolik peněz máte k dispozici a kolik chcete půjčit,
jaké máte příjmy a kolik činí vaše pravidelné měsíční výdaje,
čím budete ručit,
jaké máte další závazky, případně zda ručíte za úvěr nebo půjčku další osobě,
jak velké si představujete měsíční splátky, aby zatížení vašeho rodinného rozpočtu nebylo příliš velké, a také jestli počítáte s předčasnými splátkami.
Podle toho Vám doporučíme typ úvěru, dobu splatnosti a délku fixace úrokové sazby.

mám zájem o podrobnější informace

Neúčelové úvěry a refinancování těchto úvěrů:

Poradci společnosti PF PRO s.r.o. jsou Vám schopni být nápomocni i při získávání bankovních či nebankovních úvěrů a půjček na Vaše potřeby různého charakteru.

mám zájem o podrobnější informace

 home  -  nahoru 


Možnosti aktivní spolupráce

PF PRO s.r.o. má zájem o rozvoj a rozšiřování obchodní sítě. Pokud jste flexibilní, aktivní, nedělá Vám problém soustavně se vzdělávat, rádi komunikujete s lidmi, rádi Vás uvítáme v našich řadách.

Váš stručný profesní životopis společně s fotografií zašlete prosím na pfpro@insia.com a budete pozváni  na výběrové řízení.

Jako předběžně vybraný kandidát budete mít možnost získat pozici manažera obchodního týmu, vedoucího skupiny, obchodního zástupce, případně tipaře obchodů. Na těchto pozicích můžete tedy s námi spolupracovat jako pojišťovací poradce, finanční konzultant, hypoteční specialista, realitní makléř atd. Záleží pouze na Vás jakou činností se budete chtít zabývat. 

V zásadě můžeme říci, že spolupracujeme se VŠEMI společnostmi v daných oborech (pojišťovny, penzijní fondy, stavební spořitelny, banky atd), majícími oprávnění podnikat v ČR.

Co se týká naší možné spolupráce nabízíme jasný a přehledný systém nadprůměrných odměn, které NEJSOU (mimo manažera obchodního týmu) podmíněny žádnými požadavky na výkon (= produkci). Nabízíme možnost školení v nejbližším krajském městě, podporu a možnost kariérního růstu. 

Od Vás očekáváme zejména aktivní přístup a cílevědomost.

mám zájem o podrobnější informace

 


Prohlášení společnosti:

 


PF PRO s.r.o., se sídlem Na Šabatce 2045/5, Praha 4, IČ: 284 02 154 prohlašuje, že všechny Vámi poskytnuté osobní údaje budou shromažďovány a zpracovány jen pro možnost spolupráce v rámci naší společnosti a s námi spolupracujících firem.

Prohlášení zájemce o spolupráci:
Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v osobním dotazníku nebo zaslaných v životopise, které tímto poskytuji společnosti PF PRO s.r.o. za účelem získání spolupráce. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou s možností jeho odvolání.

logo PF PRO s.r.o.

 home  -  nahoru