Investice


PF PRO s.r.o. v současné době má tuto činnost na starosti náš kolega Mgr. Petr Kačenka:

  Petr.Kacenka@insia.com 


Pomáhat lidem stanovit si dlouhodobé cíle a pracovat na budování jejich finanční svobody – tedy nezávislosti na státu, zaměstnavateli nebo příbuzných - toto považujeme za naše poslání.

Věříme, že smyslem práce dobrého finančního poradce má být něco víc, než jen prodat klientovi vhodný produkt.

Staňte se investorem po boku jednoho z našich finančních poradců a začněte si utvářet budoucnost podle svých přání.


 

Produkty a služby

Podílové fondy

Mezi nejvýznamnější fondové rodiny v nabídce patří zejména fondy spravované těmito společnostmi:

VHI loga spol. společností

mám zájem o podrobnější informace


h-n

logo
Možnosti aktivní spolupráce

PF PRO s.r.o. má zájem o rozvoj a rozšiřování obchodní sítě. Pokud jste flexibilní, aktivní, nedělá Vám problém soustavně se vzdělávat, rádi komunikujete s lidmi, rádi Vás uvítáme v našich řadách.

Váš stručný profesní životopis společně s fotografií zašlete prosím na mailto:xxxxx@pfpro.cz a budete pozváni  na výběrové řízení.

Jako předběžně vybraný kandidát budete mít možnost získat pozici manažera obchodního týmu, vedoucího skupiny, obchodního zástupce, případně tipaře obchodů. Na těchto pozicích můžete tedy s námi spolupracovat jako pojišťovací poradce, finanční konzultant, hypoteční specialista, realitní makléř atd. Záleží pouze na Vás jakou činností se budete chtít zabývat. 

V zásadě můžeme říci, že spolupracujeme se VŠEMI společnostmi v daných oborech (pojišťovny, penzijní fondy, stavební spořitelny, banky atd), majícími oprávnění podnikat v ČR.

Co se týká naší možné spolupráce nabízíme jasný a přehledný systém nadprůměrných odměn, které NEJSOU (mimo manažera obchodního týmu) podmíněny žádnými požadavky na výkon (= produkci). Nabízíme možnost školení v nejbližším krajském městě, podporu a možnost kariérního růstu. 

Od Vás očekáváme zejména aktivní přístup a cílevědomost.

Prohlášení společnosti:
PF PRO s.r.o., se sídlem Na Šabatce 2045/5, Praha 4, IČ: 284 02 154 prohlašuje, že všechny Vámi poskytnuté osobní údaje budou shromažďovány a zpracovány jen pro možnost spolupráce v rámci naší společnosti a s námi spolupracujících firem.

Prohlášení zájemce o spolupráci:
Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v osobním dotazníku nebo zaslaných v životopise, které tímto poskytuji společnosti PF PRO s.r.o. za účelem získání spolupráce. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou s možností jeho odvolání.

logo
  home  -  nahoru