Spolupráce

  V naší společnosti máte možnost získat pozice manažera obchodního týmu, vedoucího skupiny, obchodního zástupce, případně tipaře obchodů. Na těchto pozicích můžete s námi spolupracovat jako pojišťovací poradce, finanční konzultant, hypoteční specialista, realitní makléř apod. Záleží pouze na Vás jakou činností se budete chtít zabývat.

     V zásadě můžeme říci, že spolupracujeme se VŠEMI společnostmi v daných oborech (pojišťovny, penzijní fondy, stavební spořitelny, banky atd.) majícími oprávnění podnikat v ČR.

     Co se týká naší možné spolupráce nabízíme jasný a přehledný systém nadprůměrných odměn, které NEJSOU (mimo manažera obchodního týmu) podmíněny žádnými požadavky na výkon (= produkci). Nabízíme možnost školení na všechny produkty v nejbližším krajském městě, podporu a možnost kariérního růstu. Je možnost získat i výhradní zastoupení pro určitou oblast.

     Od Vás očekáváme zejména aktivní přístup a cílevědomost, flexibilitu, odpovídající vystupování a vysokou míru samostatnosti.

Kontaktujte nás, prosím, na e-mail info@pfpro.cz a můžeme si domluvit termín našeho nezávazného prvního pohovoru.

Prohlášení společnosti:
PF PRO s.r.o., se sídlem Na Šabatce 2045/5, Praha 4, IČ: 284 02 154 prohlašuje, že všechny Vámi poskytnuté osobní údaje budou shromažďovány a zpracovány jen pro možnost spolupráce v rámci naší společnosti a s námi spolupracujících firem.

Prohlášení zájemce o spolupráci:
Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlasím se zpracováním veškerých mých osobních údajů uvedených v osobním dotazníku nebo zaslaných v životopise, které tímto poskytuji společnosti PF PRO s.r.o. za účelem získání spolupráce. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou s možností jeho odvolání.

Copyright © 2010 - 2021 Accelerando Praha. All rights reserved.