AUTOKALKULAČKA - UNIKÁT NA NAŠEM TRHU.

(. . )

Vážení,

dovoluji si vám tímto představit a také nabídnout k využití, tuto unikátní autokalkulačku.

Tato kalkulačka je unikátní tím, že si pro výpočet „šahá“, jako v současnosti jediná v ČR, přímo do počítačů jednotlivých pojišťoven.

 

Kalkulačka je nyní nastavena na výpočet POV, případně na POV + pojištění skel. (k dnešnímu dni, ale vývoj jde dál)

 

Níže je vložena ukázka, klient 50 let, 10 let bezeškodného průběhu, 0 zaviněných nehod, obsah motoru 1900ccm, výkon 85 kW.

 

Pokud máte zájem o zaslání nezávazné nabídky, potom nás kontaktujte na pfpro@pfpro.cz  Nabídku zpracujeme a pokud možno obratem pošleme zpět.

 

Jaká data potřebujeme?

(zaslání těchto dat považujeme za souhlas s jejich použitím pro potřebu tohoto výpočtu a také pro případný konkrétní návrh pojištění s možností finálního uzavření pojistné smlouvy)

 

1)      nekonkrétní dotaz = věk, PSČ bydliště, kubatura, výkon, počet bonusových měsíců na ČKP a počet zaviněných škod. Tyto údaje nejsou úplné, tím pádem je zde i možná nepřesná kalkulace.

2)      detailní informace = celé jméno a rodné číslo na ověření v databázi ČKP, PSČ bydliště, značka a typ vozidla, kubatura, výkon, rok výroby, počet ujetých kilometrů, hmotnost, a také částku, na kterou chcete pojistit skla (možno použít krok á 1.000,-Kč).

 

V příloze níže vidíte dva sloupečky s cenami, jeden je takový, jak to vypočítá aktuálně pojišťovna, druhý je upravený o slevy, které vám můžeme nyní udělit. Ceny jsou aktuální k 15.11.2014, postupně musíme počítat s jejich vývojem. Stejně jako i vývojem postupně prochází tato autokalkulačka.

 

Přeji vám mnoho beznehodových kilometrů s pojištěním od nás.

 

Za PF PRO s.r.o. Jiří Vařečka – jednatel       Varecka@pfpro.cz

 

Připojte se k našim fanouškům na Facebooku.

 Příloha = ukázka výše popsaného návrhu:  1
2
 
3
 

54

6

Přeji vám mnoho beznehodových kilometrů s pojištěním od nás.

 

Za PF PRO s.r.o. Jiří Vařečka – jednatel       Varecka@pfpro.cz


 

Copyright © 2010 - 2021 Accelerando Praha. All rights reserved.